Menu
Your Cart

ALGIZ RT8 Planšetdators

ALGIZ RT8 Planšetdators
ALGIZ RT8 Planšetdators
ALGIZ RT8 Planšetdators
Uz pasūtījumu
ALGIZ RT8 Planšetdators
ALGIZ RT8 Planšetdators
ALGIZ RT8 Planšetdators
ALGIZ RT8 Planšetdators

Algiz RT8 ir unikāls 8 collu Android planšetdators, kas ir īpaši izstrādāts, lai palielinātu lauka darba efektivitāti. Strādājiet ātrāk, koncentrētāk un ar mazāk pārrāvumiem. Algiz RT8 ir īpaši izturīgs, ar satriecošu ekrānu, lietotājam draudzīgu dizainu, iebūvētu rīku un papildu piederumu klāstu un pat bezmaksas mobilo ierīču pārvaldības programmatūras komplektu.

Pateicoties IP67 reitingam un MIL-STD-810G testēšanai, to var nēsāt visur, kur jūs dodaties. Algiz RT8 ir pietiekami izturīgs, lai izturētu atkārtotu kritienu, ekstremālu temperatūru, augstumu, mitruma, ūdens un putekļu iedarbību. Turklāt, pateicoties ilgam akumulatora darbības laikam un nomaināmām rezerves daļām, jūs varēsiet strādāt visu dienu.

Algiz RT8 ir izcils, kad runa ir par visu veidu datu apkopošanu un kopīgošanu. Uzņemiet augstas izšķirtspējas fotoattēlus un nosūtiet to pa e-pastu kolēģim vai bezvadu režīmā atjauniniet biroja datu bāzi reāllaikā. Darba pasūtījumi paliek aktuāli, un tie tiek droši uzglabāti gan jūsu ierīcē, gan jūsu izvēlētajā mākoņsistēmā. Izmantojiet šajā planšetdatorā iebūvēto U-blox GNSS uztvērēju, žiroskopu, kompasu un daudz ko citu vai pievienojiet savus rīkus, sensorus un antenas.
 
Elektriskie parametri
Kamera Aizmugurējā: 13 Mpix ar autofokusu, Priekšējā: 5 Mpix
Barošanas avots Li-Ion
Fiziskie parametri
Putekļu/ūdens aizsardzība (IP Klase) IP67
Papildus
Atmiņa 128 GB
Garantija 3 gadi

Uzrakstīt atsauksmi

Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
1 600.00€
Bez PVN: 1 322.31€
  • Noliktavā: Uz pasūtījumu
  • Modelis: RT8
  • Artikuls: RT8-RF1-A00