Menu
Your Cart

SURVIPOD

Offset Survipod Boltfix (Balsts instrumentiem) Offset Survipod Boltfix (Balsts instrumentiem)
Uz pasūtījumu
Brand: SURVIPOD Modelis: OffsetBoltfix
Offset Survipod Boltfix ir novatorisks uzstādīšanas rīks, kas aizstāj parasto un bieži vien nestabilo statīvu. Tā darbojas kā izturīga un stabila platforma, kas nodrošina precizitāti un konsekvenci vietas iekārtošanas inženieriem.Offset Boltfix no Survipod Engineering ir vienkārši pieskrūv..
750.00€
Bez PVN:619.83€
Original Survipod (Balsts instrumentiem) Original Survipod (Balsts instrumentiem)
Uz pasūtījumu
Brand: SURVIPOD Modelis: Original Survipod
Original Survipod™ ir novatorisks uzstādīšanas rīks, kas aizstāj parasto un bieži vien nestabilo statīvu. Tā darbojas kā izturīga un stabila platforma, kas nodrošina precizitāti un konsekvenci vietas iekārtošanas inženieriem.1842mm Augsts500mm platums (roktura platums)150x150mm augšējā plāksne76mm O..
605.00€
Bez PVN:500.00€
Survipod Boltfix (Balsts instrumentiem) Survipod Boltfix (Balsts instrumentiem)
Uz pasūtījumu
Brand: SURVIPOD Modelis: Boltfix
Survipod Boltfix ir novatorisks uzstādīšanas rīks, kas aizstāj parasto un bieži vien nestabilo statīvu. Tā darbojas kā izturīga un stabila platforma, kas nodrošina precizitāti un konsekvenci vietas iekārtošanas inženieriem.Boltfix no Survipod Engineering ir vienkārši pieskrūvēts pie tērauda vai..
640.00€
Bez PVN:528.93€
Survipod Boltfix 90(Balsts instrumentiem) Survipod Boltfix 90(Balsts instrumentiem)
Uz pasūtījumu
Brand: SURVIPOD Modelis: Boltfix90
Survipod Boltfix  90 ir novatorisks uzstādīšanas rīks, kas aizstāj parasto un bieži vien nestabilo statīvu. Tā darbojas kā izturīga un stabila platforma, kas nodrošina precizitāti un konsekvenci vietas iekārtošanas inženieriem.Boltfix no Survipod Engineering ir vienkārši pieskrūvēts p..
640.00€
Bez PVN:528.93€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)