Menu
Your Cart

Lāzera tālmērs Leica Disto D510

Lāzera tālmērs Leica Disto D510
Lāzera tālmērs Leica Disto D510
-27 %
Lāzera tālmērs Leica Disto D510
Lāzera tālmērs Leica Disto D510
Lāzera tālmērs Leica Disto D510

Leica Disto D510  ir rokas lāzera tālmērs ar iebūvētu krāsu displeju, digitālo vizieri un digitālo līmeņrādi 360 grādiem. Piemērots lietošanai kā iekštelpās, tā āra darbos.

Iebūvētā digitālā kamera piedāvā digitālo vizieri ar 4x palielinājumu, kas instrumenta ekrānā parāda, kur tēmē lāzera punkts, ja to nevar redzēt ar neapbruņotu aci. Tādējādi, iespējams precīzi uzvizēt un uzmērīt tālus priekšmetus. Papildus stabilitātei instrumentu var uzstādīt uz statīva.

Disto D510 ir iebūvēts digitālais līmeņrādis, kas, kopā ar programmatūrā iestrādātiem aprēķiniem, ļauj noteikt horizontālo attālumu līdz objektam arī tad, ja priekšā ir šķērslis, kuru nevar tieši uzmērīt. Tālmērā ir pieejams taimeris un favorīt-funkciju opcijas.

Disto D510 iespējams caur Bluetooth savienot ar viedtālruni vai planšetdatoru un Leica DISTO Plan mobilo aplikāciju. Kad savienojums ar saderīgajām ierīcēm ir izveidots, lietotājs var  sākt veidot stāvu plānus, skices un dokumentāciju ar precīziem mērījumiem.

Visus mērījumus un plānus var eksportēt CAD , JPG vai PDF formātā. CAD eksporta  var izvēlēties nepieciešamo formātu ( DXF vai DWG) , kas ļauj bez traucējumiem integrēt mērījumu datus projektā un digitalizēt konstrukciju.

Adaptera parametri
Adaptera vītne Ir
Elektriskie parametri
Darbības laiks līdz 5000 mērījumiem
Displeja apgaismojums
Kamera 4x Zoom
Barošanas avots 2 x 1,5 V, AA tipa
Mērījumu parametri
Slīpuma sensors 360°
Mērīšanas precizitāte ± 1,0 mm
Mērīšanas attālums 0,05 - 200 m
Mērvienības m, ft, in
Fiziskie parametri
Putekļu/ūdens aizsardzība (IP Klase) Ip65
Papildus
Atmiņa 30 mērījumi
Funkcijas Nepārtrauktā mērīšana - lietojiet lāzera tālmēru kā mērlenti Minimālā un maksimālā attāluma skenēšana - nosakiet precīzi max. (diagonāles) un min. (perpendikula) attālumu. Mērījumu saskaitīšana vai atņemšana - saskaitiet vai atņemiet vairākus mērījumus, lietojiet kā kalkulatoru Pitagora funkcija - lietojiet augstuma noteikšanai no attāluma Trapeces mērījumi - nosakiet ēkas jumta izmērus Kvadratūras un kubatūras noteikšana - nosakiet to no viena telpas stūra Telpas rēķini - ar trīs mērījumiem nosakiet telpas perimetru, platību pa sienām un platību pa grīdu Digitālais vizieris - izmantojams ārpus telpām, jo lāzera stars nav redzams Saules gaismā, izmantojiet 4 x palielinājumu, kad nepieciešams Iebūvēts taimers - iespējams ieregulēt laika atskaiti, ja strādājat vienatnē, vai kad nepieciešams veikt īpaši precīzu mērījumu Digitālais līmeņrādis - attēlo lāzertālmēra sagāzumu uz displeja, lietojiet to tieši neizmērāmu attālumu noteikšanā Augstuma noteikšana ar vienu mērījumu - aprēķiniet tieši neizmērāmu augstumu ar vienu mērījumu, piemēram, koku augstumu, torņu augstumu, ēku augstumu Slīpuma noteikšana ar diviem mērījumiem - funkciju lieto ēku jumtu mērījumos, kad nepieciešami tikai divi mērījumi, lai aprēķinātu jumta slīpumu, garumu, augstumu un spāru izmērus. Profila noteikšanas funkcija - nosakiet augstuma starpības starp vairākiem punktiem Iebūvēts Bluetooth datu interfeiss - lieto, kad nepieciešams datus nosūtīt uz datoru reālā laikā.

Uzrakstīt atsauksmi

Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
440.00€
600.00€
Bez PVN: 363.64€
  • Noliktavā: 4
  • Modelis: Disto D510
  • Svars: 198.00g
  • Izmērs: 143.00mm x 58.00mm x 29.00mm
  • Artikuls: 792290