Menu
Your Cart

Lāzera tālmērs Leica Disto X6

Lāzera tālmērs Leica Disto X6
Lāzera tālmērs Leica Disto X6
Lāzera tālmērs Leica Disto X6
Uz pasūtījumu
Lāzera tālmērs Leica Disto X6
Lāzera tālmērs Leica Disto X6
Lāzera tālmērs Leica Disto X6
Lāzera tālmērs Leica Disto X6

Leica DISTO X6 ir īpaši piemērots lietošanai sarežģītos būvniecības apstākļos. Izturīgais X6 korpuss ar IP65 aizsargā pret putekļiem, ūdeni un kritieniem, uzsverot šī lāzera tālmēra uzticamību un izturību. Ar punktu meklētāju un lielu, dzidru displeju, tas ir ideāli piemērots lietošanai ārpus telpām. Vienkāršu un ergonomisku lietošanu garantē arī skārienjūtīgais ekrāns un papildus mērīšanas poga sānos. Turklāt dažādas mērīšanas funkcijas, piemēram, “Smart Horizontal” režīms, augstuma izsekošana, profila vai leņķa mērījumi, nodrošina, ka jebkuru mērīšanas situāciju var veikt ātri un efektīvi. Rezultātus var lejupielādēt un viegli nodot tālākai apstrādei, nodrošinot drošu digitālo darba plūsmu bez kļūdām.

DISTO X6 ir aizsargāts ar cietu gumijas un speciālu stiklašķiedras plastmasu, izturot kritienus līdz pat 2 m liela augstuma.

Korpuss un tastatūra ir aizsargāti pret ūdeni un ir putekļu necaurlaidīgi ar IP65 aizsardzības pakāpi, tāpēc X6 var viegli notīrīt, nomazgājot ar ūdeni, padarot Leica DISTO X6 par ideālu mērinstrumentu skarbiem apstākļiem.


Leica DISTO x6

 • Leica DISTO x6 lāzera attāluma mērītājs
 • Rokas cilpa
 • Maciņš
 • USB kabelis
 • Drošības instrukcijas
 • Kalibrēšanas sertifikāts 
 • 3 gadu garantija
Adaptera parametri
Adaptera vītne Ir
Elektriskie parametri
Darbības laiks līdz 4'000 mērījumu līdz 8 stundu ilgs darbības laiks
Displeja apgaismojums
Kamera 4x Zoom
Barošanas avots Li-Ion 2 000 mAh,
Mērījumu parametri
Slīpuma sensors 360°
Mērīšanas precizitāte ± 1,0 mm
Mērīšanas attālums 0,05 - 250 m
Mērvienības m, ft, in
Fiziskie parametri
Putekļu/ūdens aizsardzība (IP Klase) IP65
Papildus
Atmiņa 300 mērījumi
Funkcijas Nepārtrauktā mērīšana - lietojiet lāzera tālmēru kā mērlenti Minimālā un maksimālā attāluma skenēšana - nosakiet precīzi max. (diagonāles) un min. (perpendikula) attālumu. Mērījumu saskaitīšana vai atņemšana - saskaitiet vai atņemiet vairākus mērījumus, lietojiet kā kalkulatoru Pitagora funkcija - lietojiet augstuma noteikšanai no attāluma Trapeces mērījumi - nosakiet ēkas jumta izmērus Kvadratūras un kubatūras noteikšana - nosakiet to no viena telpas stūra Telpas rēķini - ar trīs mērījumiem nosakiet telpas perimetru, platību pa sienām un platību pa grīdu Digitālais vizieris - izmantojams ārpus telpām, jo lāzera stars nav redzams Saules gaismā, izmantojiet 4 x palielinājumu, kad nepieciešams Iebūvēts taimers - iespējams ieregulēt laika atskaiti, ja strādājat vienatnē, vai kad nepieciešams veikt īpaši precīzu mērījumu Digitālais līmeņrādis - attēlo lāzertālmēra sagāzumu uz displeja, lietojiet to tieši neizmērāmu attālumu noteikšanā Augstuma noteikšana ar vienu mērījumu - aprēķiniet tieši neizmērāmu augstumu ar vienu mērījumu, piemēram, koku augstumu, torņu augstumu, ēku augstumu Slīpuma noteikšana ar diviem mērījumiem - funkciju lieto ēku jumtu mērījumos, kad nepieciešami tikai divi mērījumi, lai aprēķinātu jumta slīpumu, garumu, augstumu un spāru izmērus. Profila noteikšanas funkcija - nosakiet augstuma starpības starp vairākiem punktiem Iebūvēts Bluetooth datu interfeiss - lieto, kad nepieciešams datus nosūtīt uz datoru reālā laikā.

Uzrakstīt atsauksmi

Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
570.00€
Bez PVN: 471.07€
 • Noliktavā: Uz pasūtījumu
 • Modelis: Disto X6
 • Svars: 230.00g
 • Izmērs: 154.00mm x 68.00mm x 25.00mm
 • Artikuls: 950909
Tagi: Lāzera , tālmērs , Leica , Disto , X6