Menu
Your Cart

NAUTIZ X81 Kontrolieris

NAUTIZ X81 Kontrolieris
NAUTIZ X81 Kontrolieris
NAUTIZ X81 Kontrolieris
Uz pasūtījumu
NAUTIZ X81 Kontrolieris
NAUTIZ X81 Kontrolieris
NAUTIZ X81 Kontrolieris
NAUTIZ X81 Kontrolieris

Strādājot ārpus telpām, ir vajadzīgas neierobežotas tehnoloģijas. Jaudīga un mērķtiecīga ierīce – ierīce, ko var izmantot jebkur un paveikt visu ieplānoto. Iepazīstinām ar Nautiz X81, īpaši izturīga, rokās turama ierīce ar pilnu ciparu tastatūru, kas paredzēta datu apkopošanai ekstremālos apstākļos. Nautiz X81 darbojas ar Android 12 operētājsistēmu, un tas ir “Android Enterprise Recommended” (AER). Tas piedāvā 5G veiktspēju, vienlaikus darbojoties arī 4G/LTE. Tam ir gan BlueTooth, gan NFC, lai izveidotu savienojumu ar tuvumā esošajām ierīcēm.

Nautiz X81 ekrāns ir visa pamatā. Pateicoties unikālajai displeja tehnoloģijai, Nautiz X81 ekrāns nodrošina labāko no abām pasaulēm: patiesi saules gaismā nolasāmu ekrānu, kas nav akumulatora iztukšošanas līdzeklis. Vairs nav jāpalielina spilgtums, iztukšojot ierīces bateriju.

X81 ir patiesi izturīgs jebkuros apstākļos. IP67: ūdensizturīgs un putekļu necaurlaidīgs. Tā uzticamā darbības temperatūra ir uzticams no -30˚C līdz 60˚C . Arī pilieni, vibrācijas un triecieni nav šķērslis: NAUTIZ X81 atbilst MIL-STD-810G militārajiem standartiem, darbam izaicinošās vidēs.


 
Elektriskie parametri
Kamera Aizmugurējā: 13 Mpix ar autofokusu, Priekšējā: 5 Mpix
Barošanas avots Li-Ion
Fiziskie parametri
Putekļu/ūdens aizsardzība (IP Klase) IP67
Papildus
Atmiņa 64 GB
Garantija 3 gadi

Uzrakstīt atsauksmi

Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
2 300.00€
Bez PVN: 1 900.83€
  • Noliktavā: Uz pasūtījumu
  • Modelis: X81
  • Artikuls: NX81-RF0-A00
Tagi: NAUTIZ , X81 , Kontrolieris